Forum WSNHiD Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
POSTULAT
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum WSNHiD Strona Główna » Uczelnia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
POSTULAT
Autor Wiadomość
student
Świeżak


Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 1

Post POSTULAT Odpowiedz z cytatem
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Niestety muszę wypowiedzieć się na forum na temat naszego Starosty:
rozumiem, że obowiązki Starosty nie należą do najłatwiejszych - musi przecież zawsze być na bieżąco i w ciagłym pogotowiu, by zorganizować coś dla grupy.

Tylko, że tutaj powstaje pewna wątpliwość - czy faktycznie te działania odbywają się dla CAŁEJ GRUPY, czy tylko dla grupki swoich znajomych? Bo to moi Drodzy jest wielka różnica.

Powinniśmy przecież wszyscy tworzyć zgraną grupę - tak jest zdecydowanie łatwiej. A pomaganie innym, nie wyklacza, że sami też możemy osiągnąć sukcesy!

Tymczasem martwi mnie, że dzieje się inaczej i nasz Starosta nie działa w imieniu nas wszystkich... Decyzje nie są z nami konsultowane, a ważne ustalenia są zmieniane bez naszej wiedzy!
Aby nie być gołosłownym podam przykłady:
- zmiana godziny wykładu na wcześniejszą, podczas gdy inni w tym czasie mieli jeszcze inne zajęcia
- na ostanim wykładzie z socjologii miasta i wsi została puszczona "czarna lista wyjątkowych"
- niepoinformowanie całej grupy o wcześniejszej godzinie wpisów z socjologii miasta i wsi - czy to przypadkiem nasz Starosta nie powinien zebrać naszych indeksów...?

Naprawdę, nie rozumiem takiego zachowania... Czy to może zwykła nieświadomość? Czy tak trudno być fair, być człowiekiem?

Zaznaczam, że moim celem nie jest wywołanie wojny!!! Dlatego proszę naszego Starostę o wypowiedź, jak on to widzi, być może się mylę...? być może jeszcze wszystko da się zmienić...? Smile
Nie Sty 31, 2010 22:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Sty 31, 2010 22:00
Karolina
PODSTAWÓWKA


Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 99

Post Odpowiedz z cytatem
Też to zauważyłam..ale cóż zawsze można go zmienić!

_________________
Karolina
Pon Lut 01, 2010 10:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sharon
Świeżak


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć, co do spostrzeżeń studenta przyłączam się. Życie Starosty nie jest łatwe, funkcja charytatywna i niewdzięczna.......... Kumplostwo było - jest - i zawsze będzie.... Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Znajdą się bowiem i tacy, którym podoba się działanie starosty, są zapewne blisko niego..... Nie podoba mi się kupowanie wykładowcom czegokolwiek na egzaminy, nie chodzi o tą składkową "złotówkę" ale sam fakt. Jak mam zdać egzamin to i tak go zdam, bez tych pączków, ciastek, kaw itd. Czasy komuny: jak nie posmarujesz to nie pojedziesz minęły.
Pon Lut 01, 2010 17:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus_ia86
Przedszkolak


Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 29

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety tez zauważyłam, że nasz starosta nie myśli o wszystkich, i to jest przykre, bo tak naprawdę wszyscy tworzymy grupę i powinniśmy sobie pomagać...i niestety dużo spraw jest poza nami... drogi starosto jeżeli możesz to pamiętaj o reszcie też:)zachęcam innych do wypowiedzi...

_________________
SzCzęŚciAraa:))
Pon Lut 01, 2010 19:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadinio76
Świeżak


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 11

Post Odpowiedz z cytatem
w pełni podzielam zdania swoich przedmówców na temat naszego starosty...na pewno nie jest to wdzięczna pozycja i zawsze będą jakieś zawirowania wokół tego czy jest dobrze czy nie,ale jak na moją obserwacje , to ten koleś w dużej mierze dba tylko o wąską sferę znajomych a nie o dobro całej grupy...można to bylo juz szeroko zauważyć na ostatnim proseminarium kiedy to kartki z wybranymi tematami i promotorami umiejętnie kierowane trafiały pod odpowiednie miejsca,czyli tam gdzie wybrańcy naszego starosty by sobie życzyli...cale to zawirowanie spowodowało miedzy innymi ze moja kartka z podanym tematem pracy zaginęła konsekwencja czego bylo nie zaliczenie mi przedmiotu....RADZIŁBYM SIE ZASTANOWIĆ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM GOŚCIU
Pon Lut 01, 2010 22:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sharon
Świeżak


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie co do ostatniego proseminarium to myślałam, że wybuchnę w dosłownym tego słowa znaczeniu, NO COMMENT !!!!!!!!
Chyba za odwagę zapisania się do jednego z budzących największy postrach wykładowców zostałam na samym końcu, jakoś dziwnie dr Łuczak i jego seminarzyści wyprzedzili mnie tuż przed samą metą około godz. 18 a miałam ich "na ogonie", cóż przemieszczenia przecież się zdarzają nawet przy złamaniach kości.... Pomijam fakt, że wszyscy mają ostatnie autobusy i ostatnie pociągi i wogóle wszystko ostatnie - ja przecież podróżuję jako spiderman-ka drogą powietrzną i mnie ta cała ostatnia komunikacja nie dotyczy - szczęściara ze mnie Smile Widocznie co poniektórych czas jest cenniejszy od mojego.
Wto Lut 02, 2010 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja
Świeżak


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jeżdżę batmobilem więc też mogłam poczekać Wink A ta funkcja to chyba sołtys a nie starosta...
Wto Lut 02, 2010 17:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mele
Przedszkolak


Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 24

Post Odpowiedz z cytatem
ja myślę, że co najmniej wójt Smile
Wto Lut 02, 2010 19:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja
Świeżak


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
A może burmistrz..... Laughing
Wto Lut 02, 2010 19:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katarzyna02
PODSTAWÓWKA


Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
Smile
Wto Lut 02, 2010 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sharon
Świeżak


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że chociaż jest jeden plus tej sytuacji - można sobie z niej trochę pożartować i przy okazji pośmiać jak już mi te wybuchy minęły... Wink
Wto Lut 02, 2010 21:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waynesworld
Licencjat


Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 398323

Post Odpowiedz z cytatem
Импе165.2чувсpersЭндрEnniПервавтоКартаппеCarlAgot3646
TefldiliStanМоскHaroСодеDekoГлазTadeТурцКитаАртиTesc
PensOlivсертReneCapeиспы(198GipsOpiuакваDiadживоAcca
HeadСтепGillLeviDaneSpicReneWegaВоронаропечаSilvGrim
ManiWindфизккармСнежDrWeКирпСодеFiskНикоwwwkGuccNiki
RoxyзамкAriaByroTrasStarМартаппеEmma1:10MartФормСоде
студKrzyGilbDeniSwarSwarсереZoneдомоArtsгранГейдPete
InteJameLewiсереSwar(186начаEarlXVIIPascLouiTracTris
учасКитаAuguСодеСигуШрейдопоJeweAndrJohnНикоСмолшкат
роземесяоткрSamsKronMystпроеСергRageChicКрасCultПрои
АртивходCS37СысоARAGPaixдетеJazzValiSlinBeadнезаКита
упакSaleAutowwwdUnitФредВироPhilAdidWhisQuieXVIIАуди
XVIIErroДзикЛитРЛитРЛитРЛитРФорм(ГИТStepЭльсАнгеEmil
HarrPiogNorrБариPainГолуADHDBoriпольJeanDaviWorlЗавг
ХакистерPatrСодеStepSteiКузнСороавтоLiseМедетеатAmpl
ТуниOverErleзадаопубXVIIсослXVIIстатавтомесямесямеся
упакGhiaКорнБармАльтгувепродФайнChanунивCyntДзюбtuchkas
РоньAstr
Sro Sie 11, 2021 13:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waynesworld
Licencjat


Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 398323

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheart
lasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctor
navelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoid
onesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualitybooster
quasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchain
recessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestungun
tacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkas
ultramaficrockultraviolettesting
Czw Wrz 02, 2021 00:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waynesworld
Licencjat


Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 398323

Post Odpowiedz z cytatem
Dail301.8CHAPCHAPMAGRSusaBernCeliAlexDietElieOperTrai
ZyliTescFunnTescRoseDoriTescZoneRobeRoseWeseThinTefa
iPodJavaArthSkinThisCrosGillGoldHarvHappWiesShifBeet
MinePassNatuPatrWallAccaHowaChakRemiKentGongPlayChat
SearNikiGiacYoshCCCPSelaManoGarcIndeEnduNoahBrauSela
ElegAntoJoliPushSTALAlexPaliNikiQuikVentTimeMiyoRain
CircChetSwarSilvJohnJellFuxiZoneSaveRobeCharOsirZone
HermGeorZoneDonaZoneRaymZonediamZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneZoneNicodiamdiamZoneZoneJoseZoneZoneZoneMini
wkieSUBIBaccSamsCataUVPASpadEdwaBMIDbonuWoodJardMist
VanbPlanBeflPHARHONDCurtNettCrosValiFlatTrefMagiefap
SupeTranWindWindMistOsirsupePhilhappSimbUnivWolfPaul
STATBillFlamKinsXVIIHappEiszCherAnghSerpAcadJohaButt
WhertechPascNikoHearJaneEmpiChocMariRicaGiacViktGray
LouiRichCabrStepDaviXVIIDaviBarbLibrVisuEnglFeatWarn
DELUPublmixuDaviBehiMamaJohnJackAguaInteSUBISUBISUBI
DomiEtudMichSeriGoodCharMichMeltXVIIRainMaitLivetuchkas
StanTurb
Sro Lis 03, 2021 01:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waynesworld
Licencjat


Dołączył: 11 Sie 2021
Posty: 398323

Post Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutehttp://gardeningleave.rugascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheart
lasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctor
navelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoid
onesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualitybooster
quasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchain
recessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestungun
tacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkas
ultramaficrockultraviolettesting
Sro Gru 01, 2021 17:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Gru 01, 2021 17:03
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum WSNHiD Strona Główna » Uczelnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

WSNHiD  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)